Bulut Tabanlı CRM Sistemi

İlk görünümü gayet BASİT olan CRM yazılımımız, gerekli olan aktivite ve görevleri ön plana çıkarıp, o anda gerekli olmayan detayları göstermediği için son derece kolay anlaşılır ve kolay kullanılır bir yapıya sahiptir. Öyle ki; ilk analiz safhasını geçip çalışma başladıktan itibaren saatler içerisinde her kullanıcı sistemi tamamen kullanabilir olacaktır.

CRM Özellikleri:

 • İlişki / müşteri takibi, görevler ve kullanıcı iş takvimi: CRM tamamen firmaya özel ilişki ve görev listelerinin tanımlanmasına imkân sağlar. Bu şekilde size özel bir görev, etkinlik ve çalışma takvimi oluşur. Bu yapı bir ortak ajanda ve tamamen güncel bir iş akış platformu sağlayacaktır.
 • Tablet ve cep telefonuyla kullanım: CRM yazılımımız konusunda uzman bir yazılım kadrosu ve en yüksek yazılım standartları ile hazırlanmış bir platformdur. Tamamen web tabanlı bir yapıda olduğu için ortam, donanım ve işletim sisteminden bağımsız bir yapıdadır. Kurulum gerektirmeden her bilgisayar, tablet ve cep telefonunda çalışabilir. Mobil platformu kendisi otomatik olarak hissettiğinden her cihaz için en uygun görünüme geçerek kolay ve etkin bir kullanım sağlar.
 • Fırsat ve teklif kayıtları, siparişe dönüştürme: CRM yazılımımız içerisinde yine tamamen firmaya özel bir teklif yapılandırma sistemi yer almaktadır. Belirlenen bir veya daha fazla sayıda şablon üzerine, yine firma tarafından belirlenen ürün veya hizmetler eklenerek teklif hazırlanabilir. Bu teklif müşteri tarafından kabul edildiğinde mevcut muhasebe paket programına irsaliye entegrasyonu sağlanabilir.
 • Fiyat listesi, otomatik teklif hesaplama ve PDF oluşturma: Oluşturulan fiyat listeleri veya teklifler PDF formatına çevrilerek müşteri veya ilgili kanallara otomatik olarak mail ile gönderilebilir.
 • Müşteri borç bakiyesi, basit ön muhasebe: CRM yazılımımız (eğer gerekli izinler verilirse) hali hazırda kullanmış olduğunuz ticari paket program içinde oluşan bilgilere entegre olabilir. Bu sayede, açılmış olan müşteri bilgileri ve müşteri hesap özeti gibi detayları alarak ilgili kullanıcıların bilgisine sunar. Böylece paket programa girmeden yetkilendirilmiş her kullanıcı paket program içerisindeki bilgilere ulaşmış olur.
 • Proje takibi ve iş-görev akış süreci: CRM içerisinde firmaya özel görevler tanımlanırken, her görev için gerekli olacak safhalar belirlenebilir. Böylece, bir görev veya etkinlik başladığında ilgili süreçler otomatik olarak yaratılarak ilgili kişilere atamaları sağlanır. Bu safhalar öngörülen zamanları da içerdiğinden çalışma takvimi de otomatik olarak oluşacaktır.
 • E-posta, Google takvim senkronizasyonu: Eğer tercih edilirse CRM yazılımımız içindeki bilgiler dış ortamlarda bulunan mail ve takvim uygulamaları ile senkronize edilebilir.
 • IP telefon ve çağrı merkezi entegrasyonu: CRM yazılımımız, IP telefon kullanan firmalarda girilmiş olan telefon bilgilerini kullanarak aramalar yapabilir. Bu şekilde telefon numarası tuşlamadan kolayca ilgili kayıtlara ait kişiler aranabilir. Bulut Santral kullanan firmalar eğer isterse, ses kayıtlarını müşteri kartlarına otomatik olarak ekleyebilir.
 • E-mail ve SMS entegrasyonu: Eğer müşteri tercih ederse müşteri veya görev/aktivite detayları ilgili kişilere e-mail veya SMS olarak gönderilebilir.
 • Sınırsız kayıt, doküman, resim yükleme: CRM yazılımımız içerisinde açılan her kayıt içine tercih edilen formatta doküman eklenebilir. Bu şekilde konuyla ilgili fatura, sözleşme, resmi evrak, ses kaydı ve benzer tüm belgeler kolayca takip edilebilir ve ulaşılabilir olacaktır.
 • Müşteri borç bakiyesi, basit ön muhasebe: CRM yazılımımız ile muhasebe programına ihtiyaç duymadan müşteri cari takibi yapılabilir. Sattığınız ürünleri, verdiğiniz hizmetleri ve tahsilatları işleyebilirsiniz. Borç bakiyesini müşteri sayfasında görebilir, isterseniz dövizli takip yapabilirsiniz. Cari hareketleri Excel’de açabilir veya direk eposta ile gönderebilirsiniz. Kasa/Banka takibi yapabilirsiniz.