Biz Kimiz?

IŞIKTEK, 20 seneyi aşan tecrübesi ve güçlü ekibi ile hem küçük hem de büyük ölçekli kuruluşlara ve kamuya; Bilgi Güvenliği Yönetim Servisleri (BGYS), Bulut Sunucu ve Yedekleme Servisleri, İleri Düzey Altyapı Çözümleri, Donanım ve Yazılım Ürünleri, Üst Düzey Bilgi İşlem Danışmanlığı gibi çözümler sağlamaktadır.

IŞIKTEK olarak, profesyonel kadromuz ile bilgisayar yazılım ve yan ürünlerinin satışı, yönetim ve bilgi işlem danışmalığı, sistem desteği, bakımı-onarımı, sosyal medya danışmanlığı, eğitim gibi konularda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca kendi bünyemizde uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan tecrübeli yazılım ekibimizle müşterilerin ihtiyacına en uygun ve özelleştirilmiş çözümü sunmaktayız.

Misyonumuz

IŞIKTEK olarak, bilişim sektörünün her dalında uzman kadrolarımızla üstlendiğimiz öncülük görevini ciddiyetle sürdürerek, özel ve kamusal kuruluşlar için danışmanlık hizmetleri, çağdaş, nitelikli ürünlerimize dayalı, güvenilir ve fark yaratan çözümler üretmeyi görev kabul ettik. Bu görev doğrultusunda, bir yandan ulusal bilişim endüstrisinin gelişmesinde yer almayı, öte yandan Türk ekonomisinin eğitim ve bilgiye dayalı, üretken, güçlü bir ekonomiye, toplumun ise tüm bileşenleri ile verimli ve uyumlu yapıya dönüşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Genel olarak bilişim sektörünü vatandaşlarımızın çağdaş, eğitimli, üretken bir toplumuna dönüşümünde ve yapısal sorunlarının çözümünde önemli bir etmen olarak görüyor, dolayısıyla sektöre sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde ihtiyaç duyulacağını öngörüyoruz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknolojiyi sonuna kadar kullanabilecek şekilde her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve çalışmalarımızı ülkemizi dünyanın ileri bilgi toplumları arasına sokmaya destek olmak amacıyla, aralıksız olarak sürdürüyoruz.