Projelerimiz

En iyiler IŞIKTEK çözümleri ile yoluna devam ediyor.

Projections-amico
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ

Bahçelievler Belediyesi 2012 yılından bu yana kendi bünyesinde, parklarda, sosyal ve spor tesislerinde 5651 nolu yasaya tam uyumlu HotSpot internet erişim LOG servislerimizi kullanmaya devam ediyor.

AKADEMİ TEKSTİL

Akademi Tekstil Bilgi Sistemleri alt ve üst yapıları, ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde yeniden düzenlenmiştir. 2019 yılından itibaren tüm unsurları ile BGYS kullanımına geçmiş olan Akademi Tekstil, Bilgi Güvenliği ve İş Devamlılığı konularında da öncülük yapmaya devam etmektedir.

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ

Türkiye’de bir ilk olan Online Spor Kayıt ve Yönetim Sistemi ile 2013 yılından bu yana 13 ayrı lokasyondaki spor tesislerine web üzerinden kolay şekilde kapasite, tesis durumları, branşlar hakkında bilgi vermekte ve ön kayıt imkanı sunmaktadır.

TFD Elektrik ve Kablo firması LİNK paket programlarını kullanmaktadır. 2018 sonunda CRM kullanımına da geçen müşterimiz, yaptığımız proje sayesinde LİNK Stok, Cari ve Sipariş bilgileri CRM servisleri ile tam entegre olarak çalışmaya başlamıştır.

İnternet kullanımını, yasalara uygun şekilde, sosyal medya araçları ile destekleyen ve işletmenin potansiyel müşteri sayısını arttırarak reklam ve tanıtım yapma imkanı sunan Bulut Tabanlı Otomasyon Sistemidir.

SEFA FERMUAR

Sefa Fermuar Merkez binası ve Şubesi birbirlerini gören noktalardadır. Bu iki nokta arasında 2018 yılı başında kurulan R/L (Radio-Link) bağlantısı Gigabit düzeyinde iletişim sağlamaktadır. Bu bağlantı 1 yılını doldurduğunda kullanıcıların hissettiği hiçbir kesinti yaşamadığı görülmüştür.

Bayilerden gelen siparişler doğrultusunda hazırlanan ürünlerin detaylı depo ve raf takibinin yapıldığı Stok raf Satış otomasyon yazılımı tarafımızdan hazırlanmıştır. Bu çözüm firmanın kullandığı LİNK paket programı ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

İSTANBUL ULAŞIM

İSTANBUL ULAŞIM firmasının tüm FAKS otomasyonu için hazırladığımız projede FAKS iletişiminde büyük bir hız ve verimlilik sağlanmıştır.

Çalışan personel LDAP ile saat kısıtlaması olmadan, vatandaşlar ise SMS ile mesai saatlerinde hızlı internet bağlantısı sağlamaktadır.

YKK ile bayileri arasındaki sipariş otomasyonunu sağlayan b2b yazılımı tarafımızdan hazırlanmıştır. İş akışında büyük bir hız ve sıfır hata ile büyük fayda sağlanmıştır.

CHILAI Restaurant, ANGEL Restaurant (Baltalimanı) ve ANGEL MERCAN Restaurant (Tuzla) seçkin müşterilerine 5651 nolu yasaya tam uyumlu HotSpot internet erişim LOG hizmeti sunmaya devam ediyoruz

Sektörünün öncü firmalarından olan Medya Takip Merkezi tüm işleyişi için kullandığı CRM servisleri için bizi tercih etmiştir

İSFALT firmasının tüm FAKS otomasyonu için hazırladığımız proje sayesinde merkezden tüm FAKS iletişimini izlemek mümkün olmuştur.