Sosyal Medya Yönetimi

IŞIKTEK olarak markanızı, ürünlerinizi ve hizmet alanlarınızı detaylı bir şekilde araştırarak hedef kitlenizi belirliyoruz. Hedef kitlenizin belirlenmesinden sonra yer aldığınız sektördeki rakiplerinizin sıkı bir analizini yapıyoruz. Sosyal medya kanalları arasında hangilerinde yer almanızın gerektiğine karar verdikten sonra bu sosyal medya kanallarındaki hesaplarınızın bütün görsel ve metin tabanlı düzenlemelerini baştan yaratıyoruz.

Hesaplarınızın takibini titiz bir şekilde yaparken, aynı zamanda sizlere sosyal medyadaki aktiviteleriniz ile ilgili detaylı bir raporlama sunuyoruz. Böylelikle sosyal medya hesaplarınız tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve yönetilmiş oluyor.

Sosyal Medya Yönetimi Kurumunuza Ne Sağlar?

Mevcut sosyal medya ağları kullanılarak doğru şekilde uygulanan bu kampanyalar, hedef kitleye doğrudan ulaşabilme ve ufak reklam bütçeleri ile büyük işler başarılabilmesi gibi avantajlar sağlıyor.

Ürün, hizmet ve markanızı hedef kitlenize, en etkin şekilde sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel bir çalışma sergileyerek ön plana çıkartabilirsiniz. Artık tüketicilerin tamamı satın alacakları ürünleri internet ortamında arattıkları için potansiyel müşterilerinize sosyal medya kanalları üzerinden doğrudan ulaşabilirsiniz.

Müşterilerinize hızlı bir şekilde etkileyici olarak ulaşabilmeniz ise markanızın bilinirliğini arttırmanızı sağlar. Mevcut ve potansiyel müşteri kitleniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız ise geleceğe yönelik planlarınızı yaparken sizlere büyük bir katkı sağlar. Sosyal medya içeriklerinize gelen kullanıcı yorumlarını takip ederek geleceğe yönelik büyük adımlar atabilirsiniz.