re{code} Özel Yazılım Çözümlerimiz

re{code} bir işletmede bulunan tüm iş süreçlerini, yerinde analiz ederek, işletmeyi daha verimli hale getirmek amacıyla ihtiyaç duyulan yazılımları işletmeye özel olarak  yeniden kodlayan bir özel yazılım proje çözümüdür. Yazılımlarımız, firmaların hali hazırda kullandığı ticari paket programlara entegre olarak çalışabilir. Bu nedenle mevcut paket programın karşılayamadığı noktalarda veya firmaya/sektöre özel konularda çözüm üreterek bilgi bütünlüğü sağlıyoruz.

Çözümlerimizden Bazıları

  • CRM / XRM (İşletmeye Özel CRM): Müşteri ilişkileri ve İş Süreçleri Yazılım Çözümlerimiz Mobil Cihaz Destekli olup, her platform üzerinde çalışabilecek şekilde hazırlanacaktır. Bu sistem sayesinde tamamen firmaya özel çalışma şekline göre uyarlanan yapı tüm akışın şeffaf hale gelmesini sağlar.
  • Üretim Yönetimi: Sipariş geldiğinde otomatik olarak satın alma ihtiyacı hesaplanabilir ve/veya fason listesi oluşturulabilir, imalatta tablet veya cep telefonu üzerinden üretim istasyonları izlenebilir ve ürünlerin hangi aşamada olduğu görülebilir, fasona giden ve fasondan gelen ürünler takip edilebilir, ürün bittiğinde otomatik olarak üretimden stok tarafına geçer.
  • Depo Yönetimi: Ürün ve hammadde bazında hangi ürünün hangi depoda, hangi rafta olduğu izlenebilir, müşteriye özel rezervasyon yapılabilir ve teslimat gerçekleşince otomatik olarak depo çıkışı gerçekleşir ve rezervasyonlar düşer. Tüm imalat ve fason takibi barkodlu olarak yapıldığı için en az insan gücü ile en hızlı işlem yapılır ve hatasız bir süreç yürütülür.
  • Sipariş, Satış Yönetimi: Program üzerinden girilen siparişler için otomatik olarak müşterilere teyit amaçlı mail gönderilmesi, sevkıyatı yapılan ürünler fabrikadan çıktığında müşterilere otomatik olarak e-mail gönderilmesi, üretim aşamalarının barkodla izlenebilmesi, sevk edilen ürünlerin muhasebe programına fatura olarak aktarılabilmesi, müşteri bazlı otomatik ürün fiyatlandırma, rapor ve formların müşteriye özel şekilde dizayn edilebilmesi.
  • Vinç Takip: Vinç ve Platform şirketleri için özel olarak uzun yıllar içinde hazırlanmış programımız ile tüm işleyiş sorunlarını çözüyoruz. İş akışınızı IOS ve Android platfom desteği sayesinde tamamen mobil olarak yapabilirsiniz.
  • Teknik Servis Takip: Bir teknik serviste tüm işleyiş ve takibin kolayca yapılabildiği, işin başından sonuna kadar MS, IOS ve Android platfomlarından izlenebildiği yazılımımızdır.